Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nin (BOSİAD) Geleneksel Bowling Turnuvası’nın 1.’si 77 takımın katılımıyla başladı. Turnuva’nın galibi 1417 puanla Kayra Yemek oldu. 2. ve 3.’lük kupalarını ise Karsan elde etti.

Hayata geçirdiği sosyal faaliyetlerle Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firmaların çalışanlarını bir araya getirerek keyifli zamanlar geçirmelerine olanak sağlayan Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD), yeni bir etkinliğin daha startını verdi. BOSİAD Geleneksel Bowling Turnuvası’nın 1.’si, bölge firmalarının oluşturduğu 77 takımın katılımıyla başladı. Korupark Bowling salonunda gerçekleştirilen turnuvada, takımlar şampiyon olmak için kıyasıya mücadele etti. 4 Ocak 2024 tarihinde sona eren Turnuva’nın galibi 1417 puanla Kayra Yemek oldu. 2. ve 3.’lük kupaları ise Karsan’a gitti. Karsan Atak Takımı 1321 puanla 2., 1320 puanla Karsan E Ata Takımı 3.’lüğü elde etti.

BOSİAD Başkanı Rasim Çağan, Bursa OSB’de bulunan işletmelerde çalışanları iş yaşamının stresli ortamından bir nebze olsun uzaklaştırmak, firmalar arası iletişimi geliştirmek amacıyla çeşitli sosyal faaliyetler düzenlediklerini belirterek, “Futbol turnuvamız bunun en güzel örneklerinden. Firmalar, her yıl turnuvanın başlamasını sabırsızlıkla bekliyor. Şimdi de bowling turnuvası başlattık. İnanıyorum ki bu turnuvamız da kısa sürede kısa sürede marka olacak. Katılımın çok olmasından bunu görebiliyoruz” dedi.