Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD) ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nin (Bursa OSB) birlikte düzenlediği “Emeğin Cinsiyeti Olmaz” konulu resim yarışmasında dereceye girenlar ödüllerini teslim aldılar.
Bu yıl da Bursa Organize Sanayi Bölgesi içerisinde faaliyet gösteren firmalardaki çalışanların çocuklarına yönelik olarak düzenlenen resim yarışmasına 8-12 yaş aralığındaki çocuklar başvuruda bulundu.
15 Ocak 2021 tarihinde sona eren başvuruların ardından 3 öğrenci “bisiklet ve kask” ile ödüllendirilirken, 56 öğrenci de “boyama çantası ve boya defteri” ile ödüllendirildi.
Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize bir kez daha teşekkür ediyor, eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diliyoruz.
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/1.Ayşin_kalbent_ödül-1024x768.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/jüri_üyeleri_ile-1024x683.jpg)
DERECEYE GİREN RESİMLER
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/1.-Ayşin-Kalbent-1024x723.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/2.-Zeynep-Aladağ-738x1024.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/3.-Ada-Cihanlı-733x1024.jpg)
SERGİLEMEYE DEĞER BULUNAN RESİMLER
(İsimler alfabetik sıraya göre sıralanmıştır)
Burak YEYİN (OYAK RENAULT Otomobil Fabrikaları A.Ş.)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/Erva-Cetin-1024x718.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/Esma-Aybaba-1024x719.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/Irmak-Ersöz-1024x720.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/İpek-Aydın-1024x726.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/Miray-Güler-1024x717.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/Nisanur-Yılmaz-1024x716.jpg)
![](https://www.bosiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/Zümra-Şahin-723x1024.jpg)