BOSİAD organizasyonunda bu yıl 3.sü düzenlenen Futbol Turnuvası, 9 Nisan Cumartesi günü başladı. 39 takımın 8 grupta mücadele edeceği turnuva 2 ay sürecek.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği tarafından (BOSİAD) düzenlenen OSB Kurumlar Arası Futbol Turnuvası, 9 Nisan Cumartesi günü başladı. BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, BOSİAD Başkanı İlker Oral ve Yönetim Kurulu üyeleri, BOSİAD’ın geçmiş dönem Başkanı Faik Çelik ve bölge sanayicilerinin katılımıyla gerçekleştirilen turnuvanın açılış konuşmasını yapan BOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Oral, turnuvanın centilmenlik ve dostluk içerisinde geçmesini istedi.

39 TAKIM MÜCADELE EDECEK

İlker Oral şunları söyledi: “İş yaşamı zorluklarla dolu. Bu zorlukların ortaya çıkardığı stresle başa çıkabilmek için de patronundan işçisine kadar herkesin nefes alabileceği ortamlar gerekiyor. İşte biz de BOSİAD yönetimi olarak bu yönde çeşitli sosyal faaliyetler düzenliyoruz. Futbol turnuvamız da bunlardan biri. Başlangıçtan bu yana 12.’sini gerçekleştirdiğimiz turnuvamıza bu yıl 39 takım katılıyor. Bu turnuva, Bursa OSB’de bulunan firmaların kaynaşmasına, birlikte hareket etmesine vesile olması açısından da çok önemli. Rekabetle birlikte yeni dostluklar da kuruluyor. Ben tüm takımlarımızı canı gönülden kutluyor ve başarılar diliyorum.”

BOSİAD Başkanı İlker Oral’ın başlama vuruşunu yaptığı futbol turnuvasının ilk maçında Bursa OSB ile İmortaş takımları karşı karşıya geldi. Aynı gün gerçekleştirilen diğer karşılaşmalar ve sonuçlar ise şöyle:

Bursa OSB                 2 – 5     İmortaş

Beyçelik                      6 – 0     İğrek Makina

Rudolf Durnaer          3 – 1     Martur

Ototrim                       3 – 0     Bursagaz